październik 2018

1 października 09:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Promyki

1 października 09:50 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Żłobek BAS

1 października 10:30 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole BAS

1 października 11:25 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole BAS

1 października 12:20 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Leonardo

2 października 08:30 Bytyń, 64-542 Bytyń, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa

2 października 09:40 Przeźmierowo, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka

2 października 10:30 Przeźmierowo, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Tajemniczy Ogród

2 października 11:30 Skórzewo, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Skrzaty

3 października 08:15 Chodzież, 64-800 Chodzież, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa

3 października 09:30 Chodzież, 64-800 Chodzież, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole św. Teresy

3 października 10:45 Miasteczko Krajeńskie, 89-350 Miasteczko Krajeńskie, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Publiczne

3 października 11:45 Kaczory, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Publiczne

4 października 08:05 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 68

4 października 09:25 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole BAS

4 października 10:05 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole BAS

4 października 11:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole bł. Julii Rodzińskiej

5 października 08:50 Nekla, 62-330 Nekla, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Akademia Talentów

5 października 09:50 Nekla, 62-330 Nekla, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Akademia Talentów

5 października 11:00 Kostrzyn, 62-025 Kostrzyn, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Miejskie

5 października 11:35 Kostrzyn, 62-025 Kostrzyn, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Miejskie

5 października 12:30 Kostrzyn, 62-025 Kostrzyn, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Miejskie

8 października 08:00 Plewiska/Rynek, 60-101 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

8 października 09:10 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 69

8 października 09:55 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Montessori Bambini

8 października 10:35 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Montessori Bambini

9 października 08:00 Stryjkowo, 11-100 Stryjkowo, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkolno-Przedszkolny

9 października 09:30 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Cztery Pory Roku

9 października 10:20 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Ekoludki

9 października 11:20 Komorniki, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Kraina Talentów

9 października 12:30 Stęszew, 62-060 Stęszew, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Chatka Puchatka

9 października 16:45 Poznań, Polska Z folklorem dla seniorów, Szkoła Podstawowa nr 38

10 października 08:00 Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 5

10 października 09:00 Obra, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkolno-Przedszkolny

10 października 10:00 Obra, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkolno-Przedszkolny

10 października 10:45 Obra, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkolno-Przedszkolny

10 października 12:00 Karpicko, 64-200 Karpicko, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa

11 października 09:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 126

11 października 09:50 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 6

11 października 10:45 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 93

11 października 11:25 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 93

11 października 12:30 Borówiec, 62-023 Borówiec, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Skrzaty

11 października 13:20 Kamionki, 11-500 Kamionki, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Skrzaty

12 października 08:45 Rokietnica, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Bajeczka

12 października 09:25 Rokietnica, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Bajeczka

12 października 10:15 Rokietnica, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Cztery Pory Roku

12 października 10:55 Rokietnica, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Cztery Pory Roku

12 października 12:10 Szamotuły, 64-500 Szamotuły, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 1

15 października 08:00 Skórzewo, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

15 października 09:00 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Misie Tulisie

15 października 09:50 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Misie Tulisie

16 października 08:05 Plewiska, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

16 października 09:30 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Cogito

16 października 10:10 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Cogito

16 października 11:45 Puszczykowo, 62-040 Puszczykowo, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 1

16 października 12:50 Puszczykowo, 62-040 Puszczykowo, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 1

17 października 08:10 Oborniki, 64-600 Oborniki, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

17 października 08:50 Oborniki, 64-600 Oborniki, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

17 października 10:00 Chludowo, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole

17 października 11:30 Szamotuły, 64-500 Szamotuły, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 5

18 października 08:10 Chomęcice, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa

18 października 09:10 Dopiewo, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkolno - Przedszkolny

18 października 10:10 Dopiewiec, 62-070 Dopiewiec, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa

18 października 11:30 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 72

18 października 12:10 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 72

19 października 08:15 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 79

19 października 09:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 79

19 października 09:55 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Educandi

19 października 11:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 71

19 października 12:10 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 69

19 października 13:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 69

19 października 16:00 Wronki, 64-510 Wronki, Polska Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o "Wielkopolski Bat"

20 października 16:00 Wronki, 64-510 Wronki, Polska Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o "Wielkopolski Bat"

22 października 09:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząc, Żłobek Smyki

22 października 10:30 Swarzędz, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Akademia na Górce

22 października 11:50 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole nr 178

23 października 08:00 Poznań, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 79

23 października 09:50 Grodzisk Wielkopolski, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

23 października 10:50 Grodzisk Wielkopolski, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, Polska Poloneza czas zacząć, Szkoła Podstawowa nr 2

23 października 11:50 Opalenica, 64-330 Opalenica, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole Akademia Maluchów

25 października 07:50 Otorowo, 64-551 Otorowo, Polska Poloneza czas zacząć, Zespół Szkół

25 października 09:10 Mrowino, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole

25 października 09:45 Mrowino, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole

25 października 10:50 Napachanie, Polska Poloneza czas zacząć, Przedszkole

26 października 10:00 Poznań, Polska Dzień Kandydata, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

27 października 16:00 Poznań, Polska Uroczystość zaślubin Agaty Jakuszak i Tomasza Śmierzchały, Kościółp.w. św Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP