30 / 11 / 15

WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!

Tradycyjnie już tancerze oraz przyjaciele WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!Zespołu Folklorystycznego „Wielkopolanie” spotkali się na zabawie andrzejkowej, by wspólnie pobawić się i poznać wróżby na nadchodzący rok.

Przyjazny jak zawsze Klub Angello wypełniony był po brzegi. Wszyscy goście rezerwowali miejsca na kilka tygodni przed imprezą. Jak zawsze Wielkopolanie zadbali o wyjątkowość Andrzejek. W tym roku tematem przewodnim  imprezy była polska służba zdrowia. Na sali balowej pojawili się więc lekarze, pielęgniarki, położne ale i  pacjenci czy salowe. Trzeba przyznać, że tak wielu przebranych gości jeszcze na Andrzejkach nie było. Ich pomysłowość w przygotowaniu stroju była tak wielka, że zaskoczyła samych organizatorów.

WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!Ponad 150 osób w Andrzejkową  noc musiało dostać się na zabawę przez tradycyjną rejestrację. Przepustką okazać mogły się recepty, stanowiące równocześnie zaproszenie na Andrzejki.

WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!Stoliki na sali, prawie cały czas były puste, wszyscy goście ochoczo pojawiali się na parkiecie. Czy to za sprawą ich zamiłowania do tańca czy za sprawą ulubionego DJ zespołu – DJ Fąfer, trudno powiedzieć?

Tancerze zespołu pod kierunkiem jego Rady przygotowali ciekawe i zabawne konkursy. Sprawdzały one umiejętności medyczne gości oraz ich sprawność fizyczną i umysłową, ale przede wszystkim były okazją do integracji stolików i wszystkich gości. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!Jak co roku wybrano również osobę o najlepszych przebraniu. W finałowej trójce znalazły się 3 osoby: Janusz Mazurek – pacjent, Anna Sabok-Rzepka – salowa oraz Katarzyna Lesiuk – rodząca pacjentka. I to właśnie kobieta, która przebrała się za ciężarną, goście uznali za najlepiej przebraną.

WRÓŻBY I DOBRA ZABAWY W BIAŁYM KITLU!Ostatni goście żegnali klub nad ranem… Następne Andrzejki już za rok.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: