18 / 12 / 12

"WIELKOPOLANIE" NAGRODZENI

"WIELKOPOLANIE" NAGRODZENI14 grudnia do grona laureatów XVIII Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości i Usług „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND” dołączył Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie”. Za KULTYWOWANIE FOLKLORU WIELKOPOLSKIEGO NA SCENACH EUROPY I ŚWIATA W 50-LECIE DZIAŁALNOŚCI „Wielkopolanie” otrzymali także niezwykle prestiżową nagrodę Statuetkę Hipolita Cegielskiego. "WIELKOPOLANIE" NAGRODZENI

Konsumencki Konkurs Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” to jeden z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich usługi od 2000r.

Jego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego wraz z Wielkopolskim Zrzeszeniem Handlu i Usług, a patronat medialny sprawuje Radio Merkury S.A, TVP Poznań, Europejski Magazyn Internetowy – „Europartner” oraz miesięcznik „Merkuriusz” Polska.

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie  najlepszych zdaniem konsumentów usług na rynku europejskim. Zgodnie z regulaminem konkursu słuchacze Radia Merkury, użytkownicy internetu, a także "WIELKOPOLANIE" NAGRODZENIKonsumenci swoimi głosami zakwalifikowali Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” w 2012 r. do grona NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH USŁUG OFEROWANYCH W POLSCE. 

"WIELKOPOLANIE" NAGRODZENI

Jako laureat „Wielkopolanie” dołączyli do prestiżowego grona użytkowników godła „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND” wyróżnionego przez najbardziej wymagające jury – konsumentów.    

Podczas gali w Pałacu Działyńskim w Poznaniu, z udziałem zaproszonych Władz i Osobistości ze świata gospodarki, nauki i kultury oraz mediów, Zespół Folklorystyczny” zaprezentował się w pięciu odsłonach prezentując folklor wielkopolski, tańce narodowe oraz folklor innych regionów naszego kraju. Na zakończenie uroczystości zaśpiewali wraz z widownia najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

                                                                                                                                          PK

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: