13 / 07 / 09

WIELKOPOLANIE NA ŚLUBNYM KOBIERCU
WIELKOPOLANIE NA ŚLUBNYM KOBIERCUUroczystość ślubna miała miejsce w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ełku. O godzinie 15:00 przy dźwiękach Marszu Wagnera Emilia przekroczyła próg świątyni prowadzona przez swojego tatę, który oddał jej rękę czekającemu już u stóp ołtarza Rafałowi.

Emilia i Rafał mieli okazję poznać się podczas wielogodzinnych prób, koncertów, a także długich kilometrów przebytych wspólnie z zespołem. Połączyła ich fascynacja folklorem, która wkrótce przerodziła się we wspólną pasję i miłość.

Po wzruszającej ceremonii zaślubin Para Młoda wyszła przed Kościół w asyście tancerzy ubranych w stroje łowickie, gdzie prze wtórze przyśpiewek z całego kraju odbierali życzenia od tłumnie zgromadzonych gości. WIELKOPOLANIE NA ŚLUBNYM KOBIERCUPo wspólnej fotografii Nowożeńcy wraz ze wszystkimi przybyłymi gośćmi udali się na uroczystość weselną. Na miejscu zostali powitani chlebem i solą przez swoich rodziców, a Rafał tradycyjnie przeniósł Emilię na rękach przez próg domu. Potem była już zabawa do białego rana. Na życzenie Panny Młodej tancerze zespołu poprowadzili specjalnie przygotowaną przez Agnieszkę Głowacką tradycyjną ludową uroczystość oczepin, gdzie nie brakowało atrakcji.
 Było to piękne i niezwykłe wydarzenie.

                                                                                           AG

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: