14 / 06 / 11

„WIELKOPOLANIE” NA ŚLUBNYM KOBIERCU

„WIELKOPOLANIE” NA ŚLUBNYM KOBIERCUKarol Mazurek jest wieloletnim tancerzem Zespołu Folklorystycznego „Wielkopolanie”. Swoja karierę rozpoczął jako siedmiolatek w Dziecięcym Zespole Folklorystycznym „Cepelia-Poznań”. Po ośmiu latach przeszedł do grupy zasadniczej „Wielkopolan” i podbija wraz z nimi serca publiczności nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
Będąc na studiach w 2005 roku poznał Ewę.  Od tego czasu stali się nierozłączną parą, co po czterech latach zaowocowało zaręczynami i doprowadziło tych dwoje przed ołtarz.
Po uroczystym ślubie para wyszła z Kościoła przez szpaler utworzo„WIELKOPOLANIE” NA ŚLUBNYM KOBIERCUny przez tancerzy zespołu ubranych w stroje łowickie. Przed Kościołem dla Nowożeńców kapela i tancerze przygotowali specjalny repertuar przyśpiewek z różnych stron naszego kraju, które wykonywane były podczas składania życzeń przez tłum zgromadzonych gości. Na zakończenie samochód Pary Młodej został zatrzymany przez tancerzy zespołu aby tradycyjnie Pan Młody mógł złożyć datki co wróży szczęście młodego małżeństwa. Potem już wesele do białego rana.

Kierownictwo i Tancerze zespołu życzą młodym Małżonkom wiele szczęścia i radości na nowej drodze życia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: