01 / 12 / 09

WIECZÓR ANDRZEJKOWY Z WIELKOPOLANAMI

WIECZÓR ANDRZEJKOWY Z WIELKOPOLANAMI27 listopada 2009 r. odbyła się impreza Andrzejkowa zorganizowana przez Zespół Folklorystyczny ,,Wielkopolanie’’. Po raz kolejny stali bywalcy zabaw, organizowanych przez zespół nie zawiedli ,a sala była wypełniona po brzegi.
Przy dźwiękach muzyki Dj. Fąfera bawili się obecni i byli tancerze zespołu, rodziny, bliscy znajomi dla których taka zabawa to chwila wspomnień, relaksu, a przede wszystkim chęć podtrzymywania więzi z obecnymi członkami zespołu.
Dzięki tradycyjnym wróżbom andrzejkowym, można było dowiedzieć się co przydarzy się w nowym roku, kogo spotka szczęście, a kto może liczyć na miłą niespodziankę. Wśród gości znalazło się też kilku solenizantów – Andrzejów, którym wspólnie odśpiewano STO LAT!!
Nie zabrakło również wspólnych śpiewów biesiadnych, przyśpiewek zespołowych, a  i  tym razem  p. Włodzimierz Scholz były tancerz nie zawiódł, śpiewał, jodłował podczas przerwy między tańcami ,a słuchacze pełni podziwu nagradzali Go gromkimi brawami. Na zabawę przybyły różne pokolenia, ale wszyscy w wesołej i przyjaznej atmosferze  bawili się do białego rana.
A już wkrótce  9 stycznia 2010 r zespół zaprasza na bal karnawałowy, na którym na pewno nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez tancerzy oraz wystawy  zdjęć z wyjazdów zespołu folklorystycznego ,,Wielkopolanie’’ w  2009 roku.
Tancerze zespołu jednak nie odpoczywają bowiem na przełomie starego, a nowego roku  zaprezentują się podczas Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego na wyspie Malta. Przygotowania trwają!!!
Tancerze składają podziękowania Radzie zespołu za przygotowanie miłego wieczoru andrzejkowego                                          K CH

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: