03 / 12 / 13

SUPER BOHATEROWIE – ANDRZEJKI 2013

SUPER BOHATEROWIE – ANDRZEJKI 2013Tematem przewodnim tegorocznych Andrzejek Zespołu Folklorystycznego „Wielkopolanie” byli „SUPER BOHATEROWI” postacie z bajek, filmów o których marzył każdy z nas jak był dzieckiem. W baśniowej scenerii bawili się znajomi oraz przyjaciele ZSUPER BOHATEROWIE – ANDRZEJKI 2013espołu.

Wśród przybyłych gości pojawili się Mario, Zorro, karmazynowy Pirat, Elvis Presley, Marilyn Monroe i wielu innych. Podczas spotkania musieli oni poszczycić się swoja sprawnością i wiedzą podczas przygotowanych przez tancerzy licznych konkursów. Uczestnicy zabawy musieli wykazać się umiejętnością wiązania chust krakowskich, rzucaniem skarpetą beskidzką do celu czy nawet umiejętnością szydełkowania. Wszystkie stoliki rywalizowały ze sobą o główna nagrodę do białego rana, a zwycięscy otrzymali duży kosz słodyczy.

Oprócz konkursów sprawnościowych „Wielkopolanie” przygotowali również liczne wróżby andrzejkowe. Każdy mógł dowiedzieć się co czeka go w najbliższej przyszłości.SUPER BOHATEROWIE – ANDRZEJKI 2013

W konkurSUPER BOHATEROWIE – ANDRZEJKI 2013sie na najlepszy przygotowany strój otrzymał Mario oraz Czarodziejka z księżyca. Wybór nie był prosty, gdyż wiele osób ubranych było w nieprzeciętne, oryginalne i pomysłowe stroje.

„Wielkopolanie” przyznali również specjalna nagrodę dla Janka, Marusi i oczywiści Szarika z „Czterech Pancernych”

 Wszyscy goście w wesołej i przyjaznej atmosferze bawili się do białego rana.
                                                                                                                                              PK

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: