02 / 12 / 15

Kolejne Święta kolejna Szlachetna Paczka

Zespół Folklorystyczny Wielkopolanie” już po raz trzeci włączył się w Ogólnopolską Akcję Szlachetnej Paczki.

Kolejne Święta kolejna Szlachetna PaczkaW ciągu 14 lat trwania projektu, SZLACHETNA PACZKA dotarła łącznie do blisko 90 000 rodzin. Tylko w 2014 roku pomoc otrzymało aż 19 580 rodzin, to aż 76 746 osób. W XV, jubileuszowej edycji Paczka chce dotrzeć z pomocą do około 20 000 rodzin w potrzebie.
Dzięki staraniom tancerzy i przyjaciół zespołu, do wybranej przez zespół, potrzebującej rodziny trafiły ogromne paczki, które zaspokoiły wszystkie ich potrzeby oraz spełniły marzenia.
Kolejne Święta kolejna Szlachetna PaczkaNie sposób opisać magii świąt Bożego Narodzenia, tym nie mniej spędzając je w poczuciu niepewności o jutro własnej rodziny wyjątkowość tych chwil może zejść na drugi plan.
Stowarzyszenie Wiosna od początku swojej działalności chce walczyć z biedą w Polsce i robi to w bardzo trafny i dobrze zorganizowany sposób. To więc skłania wielu Polaków do podzielenia się dobrami materialnymi z osobami, które ich potrzebują.
Kolejne Święta kolejna Szlachetna PaczkaW przygotowaniu paczki Wielkopolan wzięli udział nie tylko obecni tancerze, ale także cała kadra, byli tancerze, pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz przyjaciele zespołu. Swoją pomoc zaoferowała również firma Bel-Pol ofiarowując nowe panele podłogowe dla rodziny.
DZIĘKUJEMY!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: