27 / 02 / 15

BAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

BAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOBAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁONa powitanie goście otrzymali pocztówki prezentujące tancerzy zespołu w strojach z różnych regionów naszego kraju, wydane dzięki uprzejmości firmy MDM DRUK. Również dzięki temu sponsorowi, goście podziwiać mogli wystawę z najpiękniejszymi zdjęciami z zagranicznych tournée zespołu.

Jak nakazuje tradycja, bal rozpoczął się polskim tańcem narodowym – polonezem. Najpierw dla gości zatańczyli Wielkopolanie. BAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOChwilę BAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOjednak później do wspólnego tańca zaproszono wszystkich gości, którzy kokiem poloneza, zgodnie ze wskazówkami wodzireja stworzyli piękny taniec.

Tradycyjne już, nie mogło zabraknąć programu artystycznego przygotowane specjalnie na tę okazję. Tematem przewodnim były wyjazdy zagraniczne zespołu w minionym roku. Występ rozpoczął się od tańców armeńskich, przygotowanychBAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO przez tancerzy Paulinę Stocką i Mikołaja Szymańskiego. Chwilę później na parkiecBAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOie pojawiły się piękne dziewczyny w wyjątkowych strojach, prezentujące tańce z Tajlandii, przygotowane przez Weronikę Lempe. Finałem występu był absolutnie wyjątkowy pokaz taneczny z Wysp Wielkanocnych, należących do państwa chilijskiego. Piękny taniec przygotowany przez Bartosza Marciniaka zachwycał również swoimi choć bardzo skąpymi to unikatowymi strojami w całości przyBAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOgotowanymi przez kierownika zespołu Piotra Kulkę, a nad pozostałymi strojami czuwBAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁOała Agata Pospiech 

Publiczność była zachwycona do tego stopnia, że na koniec wszyscy wspólnie wykonali chilijski taniec.

Później bal trwał już do białego rana, a parkiet nawet na chwilę nie pozostawał pusty. Obtarte nogi to pamiątka, którą zabrało do domu wielu gości. 

Następny Bal już za rok!

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: