01 / 12 / 11

ANDRZEJKOWY „KINDER BAL”

ANDRZEJKOWY „KINDER BAL”25 listopada 2011 roku Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” zorganizował andrzejkowy „Kinder Bal”. W świecie baśni i dziecięcych przygód bawili się byli tancerze, przyjaciele i sympatycy zespołu. Każdy z uczestników imprezy urozmaicił swoją kreację elementem stroju odzwierciedlającymi minione lata dzieciństwa czy też nawiązującymi do bajek, które oglądali wiele wiele lat temu. Po raz kolejny stali bywalcy zabaw organizowanych przez zespół niANDRZEJKOWY „KINDER BAL”e zawiedli, a sala wypełniona była po brzegi.
Na Balu zawitała Pszczółka Maja, Superman, Smerfetka, Indianie, Wróżki, Kotki, Tygryski, Myszka Miki i inne postacie. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych. W specjalnie przygotowanym kąciku wróżb, każdy uczestnik imprezy mógł się dowiedzieć jakie niespodzianki spotkają go w nowym roku. 
Dodatkowo przez tancerzy „Wielkopolan” zostały zorganizowane liczne konkursy, związane z dzieciństwem, w których o główne nagrody rywalizowali ze sobą goście ze wszystkich stolików. Uczestnicy musieli wykazać się niezwykle bogatą wiedzą na temat postacANDRZEJKOWY „KINDER BAL”i z bajek czy też zaśpiewać znane i lubiane dziecięce piosenki. Wśród wielu konkurencji najzabawniejszy dla gości był konkurs „wyścig z jajem”. Wszystkie stoliki rywalizowały ze sobą o główna nagrodę do białego rana.
Zwycięzcy otrzymali duży kosz słodyczy.
Zaskoczeniem dla gości był również wybór MISS I MISTERA ANDRZEJEK, gdzie podstawowym kryterium wyboru był pomysł na przebranie. Wybór nie był prosty, gdyż wiele osób ubranych było w nieprzeciętne, oryginalne i pomysłowe stroje. Po licznych dyskusjach ogłoszono werdykt: wygrała SMERFETKA i INDIANIN. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów biesiadnych oraz przyśpiewek zespołowych.
Wszyscy goście w wesołej i przyjaznej atmosferze bawili się do białego rana.
                                                                                                                                              MO

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi: